U subotu se u Pazinskim Novakima održao „Boćarski turnir prijateljstva“.
Odigran je u trojkama na kojem je sudjelovalo deset ekipa, a sve je proteklo u fantastičnom ugođaju uz lijepo druženje i kvalitetne igre.
Na kraju, najbolji su bili domaćini – Pazinski Novaki koji su u finalu pobijedili Istru Kozari. Na treće mjesto se plasirao Rovinj, a na četvrto Oslići.
„Zahvaljujemo se svim sudionicima turnira kojeg je organizirao tamošnji obiteljski tandem Boris i Patrik Šestan. Zahvaljujemo se i općini Cerovlje te svojim sponzorima na podršci! Hvala svima“, rekli su.

