Tradicionalna fešta Ivanja održala se sinoć u Krbunama.
Na 170 metara nadmorske visine, između nekadašnje škole i crkve, sinoć se okupio lijepi broj uzvanika koji su do dugo u noć druženjem i razgovorima upotpunili ugodnu ljetnu večer.
Mještani Krbuna su se zaista potrudili, ukrasili prostor „lampadinicama“, stolovima i šankom, a nakon mise koja je započela u 18 sati, ritam fešti davao je DJ Smile.

Osim svega što su napravili Krbunci, pomogla je i lovačka desetina Tupljak-Švići koji su donirali meso za zaista izvrsni čobanac.
Organizatori, vidno zadovoljni odazivom, su se zahvalili sponzorima i donatorima: Općina Pićan, Pristav d.o.o., OPG Celić Zoran, OPG Franjul, Čeh Gradnja, Vina Baćac, Vina Vosilla, Vina Legović Silvano, Vina Anđelini, Nevenu Vugeru i posjetiteljima koji su također donirali sredstva za ovu Ivanju – apsolutno uspješnu!