Pavlinskom prijestolnicom Istre prodefiliralo oko 300 trkača i trkačica, pobijedili Supetarac Petar Bratulić i Ana Mikuž

Sveti Petar u Šumi u nedjelju je ugostio trkače i trkačice  na 2. kolu Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna.

Na stazi dužine 6.200 metara trčalo je čak 410 trkača na svim utrkama. Uz velike trkače trčala su i djeca koja su se okušala u 3 kategorije: na 200 metara natjecali su se predškolarci, na 600 metara od 1. do 4. razreda, na 1.000 metara od 5. do 8. razreda.

Organizatori kola općina Sveti Petar u Šumi, uz pomoć sponzora, osigurao je mnogobrojne nagrade koje su podijeljene najboljim natjecateljima koji su uspješno istrčali ovo kolo.

Glavni sponzor lige je Plava Laguna d.d., dok su, kao i uvijek, Vina Matošević osigurala nagrade za najbržeg muškog i ženskog natjecatelja.

Sljedeće 3.kolo je na rasporedu 4.prosinca u Pazinu i to tamo gdje su SD Trickeri ligu i započeli.

U nastavku pogledajte glavne rezultate utrke:

REZULTATI GLAVNE UTRKE

Ukupni rezultati:

1.Petar Bratulić 20:22,  2. Matija Lisec (SRK Running Fox) 20:54, 3. Luka Paliska (TK Pula) 21:15, 4. Edi Pašić  (SRK Running Fox) 21:30, 5. Ivan Diklić (SRK Running Fox) 21:58,  6. Valentino Modrušan (TK Albona Extreme) 22:25, 7. Mate Jakov Frančula (AK Istra Pula) 22:55, 8. Benjamin Skok (ŠD 3Šport) 23:20, 9. Jan Poropat (Team Porty 57) 23:40, 10. Ervin Furlan  (ŠD Nanos Podnanos) 23:47, 11. Luka Kljajić (AK Istra Pula) 24:16, 12. Christian Gallo (DSR Maraton Uljanik) 24:17, 13. Marijan Dželalija (SRK Running Fox)  24:23, 14. Ivan Milas   (AK Istra Pula) 24:28, 15. Ivan Budić 24:30,  16. Robert Krajnc (ŠD 3Šport) 24:36, 17. Dario Ukošić (GT Eliminator) 24:37, 18. Marko Horvat (AK MAXIMVS) 24:38, 19. Petar Grgurević   24:45,  20. Igor Ličen   (ŠD 3Šport) 24:47 itd.

Prvih 5 žena:

  1. Anja Mikuž 25:11, 2. Lucija Pavlić 27:12, 3. Pavlina Grgurević 27:19, 4. Syu Poropat (Team Porty 57) 27:48, 5. Maja Ferjančić (AK Medulin) 28:05.

 

 

REZULTATI DJEČJIH UTRKA

Predškolarci

Dječaci: 1. Erik Nefat, 2. Nino Ivančić, 3. Maro Bakša, 4. Noan Levak, 5. Matej Ćus, 6. Vigo Pužar, 7. Filip Gržetić, 8. Mateo Žgrablić, 9. Maro Franješević, 10. Leo Štifanić, 11. Jan Kuhar, 12. Rafael Okmaca, 13. Nitia Zorko, 14. Maro Vujasinović, 15. Teo Štifanić, 16. Leon Mališa, 17. Leni Jakus, 18. Mark Vlahović, 19. Luka Debeljuh, 20. Tin Šaina, 21. Fran Golub, 22. Julijan Jekić, 23. Lukas Benazić, 24. Niko Guštin,  25. Emanuel Gregorič Ramirez Herrera, 26. Lukas Božić, 27. Jona Srdoč, 28. Noel Valenta.
 
Djevojčice: 1. Marta Hrvatin, 2. Dora Poropat, 3. Sara Dželalia, 4. Miriam Trdoslavić, 5. Tonka Pavlić, 6. Sara Maurović, 7. Ivana Vlahović, 8. Glorija Jedrejčić, 9. Andrea Brečević, 10. Ana Ruža Kašanović, 11. Hana Širol, 12. Ema Ivetić, 13. Ema Kuzmanović, 14. Vita Matković, 15. Iva Lukež, 16. Andrea Ujčić, 17. Ema Hodžić, 18. Ani Pučić, 19. Ani Juričić, 20. Neva Srdoč, 21. Martina Lukež, 22. Luce Jedrejčić, 23. Nea Tumpić.
 
 
1. – 4. RAZRED
 
Dječaci: 1. Mark Jašić, 2. Karlo Ivetić, 3. Alex Gallo, 4. Matia Mrak, 5. Dominik Fedel, 6. Noa Cerkovnik, 7. Paulo Križmanić, 8. Oliver Poropat, 9. Matej Krizmanić, 10. Patrik Rusac, 11. Tomas Bučić, 12. Toni Nefat, 13. Roko Rafaelić, 14. Matija Čotar, 15. David Bučić, 16. Karlo Gašparić, 17. Leon Stanišić, 18. Roko Legović, 19. Jere Vujasinović, 20. Neven Hlušička, 21. Dino Hodžić, 22. Juraj Okmaca, 23. Tone Jedrejčić, 24. Deni Hodžić, 25. Damijan Jekić
 
Djevojčice: 1. Elena Vojniković, 2. Emili Banko, 3. Adriana Josipović, 4. Tonka Lončar, 5. Leana Pilat, 6. Nika Brajković, 7. Marija Šuran, 8. Lana Kuharić, 9. Eliza Pertreti, 10. Mia Babić, 11. Marijana Pamić, 12. Lea Poropat, 13. Luana Vlahović, 14. Veronika Lovrinić, 15. Una Sofija Cvitan, 16. Ana Zorko, 17. Dora Golub,  18. Nina Jurčić, 19. Lucija Šišović Ladavac, 20. Marta Krizmanić,  21. Lucija Zgrablić,  22. Dora Čutura, 23. Vita Tumpić, 24. Tara Vrh Grabrović, 25. Mila Pulić, 26. Tara Gregorič Ramirez Herrera, 27. Marina Stanković, 28. Emili Srdoč, 29. Debora Šestan, 30. Dora Aničić, 31. Ana Benazić, 32. Elena Vošćon, 33. Asia Lušetić, 34. Ana Mofardin, 35. Ema Fabris.
 
 
5. – 8. RAZRED
 
Dječaci: 1. Juraj Ćus, 2. Matan Jurčić, 3. Jakov Kuharić
 
Djevojčice: 1. Leona Budinski, 2. Matea Gojtanić, 3. Emma Jurišević, 4. Korina Pifar
Pročitajte još...